341
edits
m (→color%20) |
m (→color%20) |
||
Line 68: | Line 68: | ||
| Saturation | | Saturation | ||
| Value | | Value | ||
|- | |||
| Y Channel Depth | |||
| Original | |||
| Original | |||
| Y (luma component) | |||
|- | |||
| Cb Channel Depth | |||
| Original | |||
| Original | |||
| Cb | |||
|- | |||
| Cr Channel Depth | |||
| Original | |||
| Original | |||
| Cr | |||
|- | |||
| YCbCr Space | |||
| Y (luma component) | |||
| Cb | |||
| Cr | |||
|} | |} | ||
edits