Line 25: | Line 25: | ||
| '''Date''' | | '''Date''' | ||
| '''Presenter''' | | '''Presenter''' | ||
|- | |||
| 1 | | 1 | ||
| 25. October 21 | | 25. October 21 |
Line 25: | Line 25: | ||
| '''Date''' | | '''Date''' | ||
| '''Presenter''' | | '''Presenter''' | ||
|- | |||
| 1 | | 1 | ||
| 25. October 21 | | 25. October 21 |